We color the world with vegetables and fruits

StC staat voor zaken doen direct met de bron: Source To Consumer. Jaarrond beleveren wij u wereldwijd van verse groenten en fruit van hoge kwaliteit. We zijn sterk in bemiddeling tussen de vraag en het aanbod in de markt. Met een professioneel team willen we elke dag het beste halen uit de markt en uit ons zelf om u optimaal te bedienen met een vers product!

Elke dag streven we naar het beste

Elke dag opnieuw vinden wij de beste kwaliteit producten voor u. We denken met u mee en wanneer er geen kant-en-klare oplossing is, dan maken we er één. We zijn gefocust om de kansen in de markt te zien die een ander niet ziet. Elke dag willen we het beste halen uit u en ons zelf!

Transparant product in de markt

Wij leveren een transparant product in een transparante markt. Ons doel is eerlijk handel doen. We voeren deze normen en waarden door in de totale keten van ons bedrijf. We zijn transparant tegen onze bron en tegen u over de herkomst van het versproduct. Bij StC kunt u rekenen op eerlijkheid!

Wij zijn uw betrouwbare partner

StC is uw partner wanneer u op zoek bent naar een vers en kwalitatief goed product jaarrond. We willen graag investeren in een relatie voor de lange termijn met u. Een relatie waar u op kan bouwen en die betrouwbaar is. StC is uw specialist in vers!

Onze visie is een bijdrage te leveren aan een betere wereld!

Onze drijfveer is om met ons succes een bijdrage kunnen leveren aan een betere wereld. Winst is geen doel maar een middel om kleur te geven aan de wereld voor een ander. We willen betekenisvol zijn want “geven en helpen” brengt het meeste geluk.

 

Een verlengstuk hiervan is onze stichting . Het doel van de stichting is armoedebestrijding, een speciaal hart gaat uit naar kinderen. We werken samen met projecten en stichting die praktisch werk uitvoeren in het veld.

 
We vinden het belangrijk dat we voor u een transparante en betrouwbare handelspartner zijn. Om dit te behalen is een gemotiveerd team met de juiste drijfveren belangrijk.

 

Door het talent van elke medewerker volledig te benutten blijft iedereen gedreven en gemotiveerd. We dagen de medewerkers uit om in mogelijkheden en oplossingen te denken. We willen geschillen benoemen en transparant blijven in onze communicatie naar elkaar. Zo heeft u elke dag te maken met een professioneel en gemotiveerd team dat een stap extra doet voor u.

Ons team

Jan van der Kaden

Managing Director
Jan is te bereiken op jan@stcint.eu en op +31 174 752 952
Bel Jan

Joan van der Kaden

HR Manager
Joan is te bereiken op joan@stcint.eu en op +31 174 752 954
Bel Joan

Andrzej Knop

Key Accountmanager & Sourcing
Andrzej is te bereiken op andrzej@stcint.eu en op +48 735 916 404
Bel Andrzej

Marek Knop

Accountmanager
Marek is te bereiken op marek@stcint.eu en op +31 174 752 953 / +48 668 331 110
Bel Marek

Aart van der Jagt

Accountmanager
Aart is te bereiken op aart@stcint.eu en op +31 174 752 958
Bel Aart

Fleur Verbeek

Junior Account Manager
Fleur is te bereiken op fleur@stcint.eu en op +31 174 752 950.
Bel Fleur

Peter Fes

Productmanager Glasgroenten
Peter is te bereiken op p.fes@stcint.eu en op +31 174 752 951.
Bel Peter

Maya Korpershoek

QA Manager
Maya is te bereiken op maya@stcint.eu en op +31 174 752 955
Bel Maya

Peter Roelofsen

Quality Control
Peter is te bereiken op p.roelofsen@stcint.eu en op +31 174 752 950
Bel Peter

Bent u enthousiast geworden?

We komen graag met u in contact om de mogelijkheden te bespreken.