Hoeveel redenen wilt u hebben om met StC te werken?

StC staat voor zaken doen direct met de bron: Source To Consumer. Jaarrond beleveren wij u wereldwijd van verse groenten en fruit van hoge kwaliteit. We zijn sterk in bemiddeling tussen de vraag en het aanbod in de markt. Met een professioneel team willen we elke dag het beste halen uit de markt en uit ons zelf om u optimaal te bedienen met een vers product!

Altijd verse producten, door korte lijnen

Bij StC bent u altijd verzekerd van verse groenten, vollegrondsgroenten en citrusvruchten. Ons accent ligt namelijk op dag- en weekhandel. Snel inspelen op een snel veranderende vraag is daardoor eenvoudig. En korte lijnen dragen bij aan een goede kwaliteit.

Eén leverancier volstaat

StC heeft een groot netwerk van producenten voor uiteenlopende producten. Glasgroenten, vollegrondsgroenten of citrusvruchten; we kennen de telers die betrouwbaar zijn en telen volgens strenge maatstaven. Door de keus voor Nederland, Spanje en Marokko als belangrijkste productielanden blijven aanvoerlijnen kort. Zo heeft u aan één aanspreekpunt genoeg voor een compleet pakket. Jaarrond!

Meer service, meer betrokkenheid

Hoe klantgericht wilt u het hebben? We zijn een leverancier die toegankelijk en flexibel is. Eén die geen moeite te véél is. Ook niet last-minute. Die persoonlijke service is typisch StC. En ook richting telers zijn we betrokken. We investeren in jarenlange relaties. Daardoor kunnen we op onze producenten rekenen.

Groot en betrouwbaar netwerk

In de handel in groenten en fruit gaat het vaak om kansen benutten. Dat kan alleen als u niet gebonden bent aan vaste toeleveranciers. Daarom werkt StC met een groot netwerk. Telers die goed bekend staan en die kwaliteit leveren, zonder de verplichting dat we hun complete aanbod moeten afnemen. Zo blijft de flexibiliteit in de keten gehandhaafd. U bepaalt wat ú wilt inkopen. En zo heeft u ook de zekerheid van een compleet pakket, met een hoge beschikbaarheid en een goede kwaliteit.

Zekerheid over voedselveiligheid

Voedselveiligheid mag nooit ter discussie staan. Met StC heeft u die garantie. (Inter)Nationale regels en richtlijnen staan voorop. Wij zijn gecertificeerd IFS Broker en onze loods met IFS Logistics. Maar ook onze telers zijn minimaal Global GAP gecertificeerd. Want als het om (kwaliteits)toleranties gaat, doen we geen enkele concessie. 

Ons team

Jan van der Kaden

Managing Director
Jan is te bereiken op j.vanderkaden@stcint.eu en op +31 174 231 417
Bel Jan

Joan van der Kaden

HR Manager
Joan is te bereiken op joan.vanderkaden@stcint.eu en op +31 174 752 950 / +31 651 581 196
Bel Joan

Maurik Molenaar

Operationeel Manager
Maurik is te bereiken op m.molenaar@stcint.eu en op +31 174 752 950 / +31 651 858 763
Bel Maurik

Peter Fes

Sourcing
Peter is te bereiken op p.fes@stcint.eu en op +31 174 752 951 / +31 682 057 176
Bel Peter

Zoran Lazarov

Account Manager
Zoran is te bereiken op z.lazarov@stcint.eu en op +46 76-768 98 77
Bel Zoran

Piet Voskamp

Accountmanager
Piet is te bereiken op p.voskamp@stcint.eu@stcint.eu en op +31 174 231 400 / +31 174 423 400
Bel Piet

Marek Knop

Head of Sales
Marek is te bereiken op m.knop@stcint.eu en op +31 0174 752953 / +31 645 074 930
Bel Marek

Andrzej Knop

Key Accountmanager & Sourcing
Andrzej is te bereiken op a.knop@stcint.eu en op +48 735 916 404
Bel Andrzej

Fleur Verbeek

Accountmanager
Fleur is te bereiken op f.verbeek@stcint.eu en op +31 174 752 959 / +31 651 044 389.
Bel Fleur

Laura Slektaviciute

Accountmanager
Laura is te bereiken op L.slektaviciute@stcint.eu en op +31 174 752 951 / +31 652 556 032
Bel Laura

Stef van der Velden

Jr. Accountmanager
Stef is te bereiken op S.vandervelden@stcint.eu en op +31 174 231 415 / +31 686 880 282
Bel Stef

Jonathan van Vliet

Sales Support
Jonathan is te bereiken op J.vanvliet@stcint.eu en op +31 174 231 416 / +31 682 246 619
Bel Jonathan

Maya Korpershoek

QA Manager
Maya is te bereiken op m.korpershoek@stcint.eu en op +31 174 752 955
Bel Maya

Peter Roelofsen

Quality Control
Peter is te bereiken op p.roelofsen@stcint.eu en op +31 174 752 950
Bel Peter

Peter Veenman

Director Sourcing
Peter can be contacted at: p.veenman@stcint.eu and +31 6 1350 6459
Bel Peter V.

Bent u enthousiast geworden?

We komen graag met u in contact om de mogelijkheden te bespreken.